omega-q

OMEGA-Q

תוסף שתומך בתפקוד הלב והמוח באמצעות שילוב מאוזן של חומצות שומן חיוניות ו- CoQ10

התערובת הייחודית של אומגה Q של חומצות שומן אומגה חיוניות ו- CoQ10 תספק לגופכם את ההגנה האופטימלית. הנוסחה המיוחדת הזו תומכת בבריאות הלב והמוח, כמו גם בתפקודים תאיים קריטיים בגוף.

הרכיבים העיקריים שבכמוסות: 

קואנזים Q10 ושמן דגים (חומצות שומן אומגה חיוניות). 

אומגה Q הוא תערובת ייחודית של חומצות שומן אומגה חיוניות והקואנזים  CoQ10) Q10) הם שני המרכיבים החזקים ביותר על פני כדור הארץ שעוזרים ליצור בריאות כללית של הגוף וגם לשמור עליה, החל ברמה התאית. 

חומצות השומן CoQ10 ואומגה 3, המצויות בשמן דגים, הן חומרים תזונתיים חיוניים לחיים. הן מקושרות ישירות למערכת החיסונית, ללב ולכלי דם ונוירולוגיה בריאה ומשמשות כאבני בניין לתאים באיברים חיוניים. בנוסף, הן ממלאות תפקידים חשובים בבריאות האדם, מסייעות לצמיחה והתפתחות תקינה, וידועות כמשפרות את בריאות הלב, את תפקוד המוח ואת תחושת הרווחה הכללית.

כפתורי סליקה

רוצה עוד פרטים? להתייעץ איתנו?

אפשר ליצור איתנו קשר בטלפון 054-4603148 

או להכניס פרטים בטופס ונחזור אלייך בהקדם

תודה על הרשמתך. נחזור אליך בהקדם.

'בריאות בעידן החדש'

קורס בריאות ושינוי הרגלים במתנה

אנחנו שמחים לתת מתנה לגולשי האתר שלנו – גישה לקורס ‘בריאות בעידן החדש’.

מדובר בקורס מיוחד בשיתוף עם רופאים, נטורופתים, תזונאים ומדריכי כושר שיתנו לך טיפים ורעיונות לבריאות ויעזרו לך להתנהל אחרת ולדעת איך לשנות הרגלים בפשטות וביעילות.

לתשומת ליבך! עם הלחיצה על הכפתור, ייפתח לך דף שבו יש טופס עם קוד הקופון שלך… רק צריך למלא את הפרטים ולהתחיל ליהנות מהקורס.

שאלות נפוצות על OMEGA Q

אומגה Q היא תערובת ייחודית של חומצות שומן חיוניות של אומגה והקואנזים Q10 (CoQ10), שניים מהמרכיבים החזקים ביותר על פני כדור הארץ ליזום ולשמירה על תפקודי מוח, לב ותאים בריאים.

שילוב מאוזן זה מסייע בשמירה על רמות כולסטרול בריאות, תומך בלב, ומהווה גורם חשוב לשמירה על תפקוד נפשי על ידי הגנה על תאי המוח, תפקוד העין, העור והריאות, וכן בקידום בריאות העצם, השרירים והעצבים המשופרים.

CoQ10 – חומר מפתח שהגוף צריך לתפקד מכיוון שכל תא בגוף זקוק לו כדי ליצור אנרגיה. CoQ10 גם מסייע בשמירה על רמות כולסטרול בריאות, תומך בלב, ומהווה גורם חשוב לשימור התפקוד הנפשי על ידי הגנה על תאי המוח. מכיוון שרמות ה- CoQ10 יורדות באופן טבעי עם הגיל, חשוב להשלים את הדיאטה שלך עם CoQ10 נוסף על מנת לשמור על רמות בריאות ואופטימליות.
חומצות שומן אומגה – נוכחים בשמנים דגים זכו לשבחים על ידי מחקרים רבים לתמיכה ולשמירה על רמות כולסטרול בריאות, תפקוד מוחי ובריאות הרבייה. מכיוון שלא ניתן לקיים חומצות שומן מסוג אומגה 3 בגוף, חשוב גם להשלים את הדיאטה שלך באומגה 3 באופן קבוע.

חומצות שומן CoQ10 וגם חומצות אומגה 3 חיוניות לבריאות הלב. כשמשלבים אומגה Q עם המיטב של ARIIX, כל החומרים המזינים החיוניים הדרושים לבריאות הלב הכללית מסופקים לגוף. האופטימלס מכילים נוגדי חמצון חיוניים יחד עם ויטמיני B תומכים וכביכול מינרלים נוגדי חמצון. אומגה Q מכילה גם חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 וגם CoQ10, הכרחי גם לבריאות הלב. אם יש לך היסטוריה של מחלות לב במשפחה שלך או שאתה מודאג ממחלות לב, מומלץ לקחת אומגה Q יחד עם תוספי האופטימלס.

כמעט כולנו חווים דלקת מוגזמת בגופנו. גופנו דורש יכולות דלקתיות טבעיות ואנטי דלקתיות כדי להגן ולרפא את הגוף. עם זאת, חשוב שזה יהיה מאוזן. חומצות שומן מסוג אומגה 6 הן אלה שמביאות לתוצרי דלקת טבעיים התומכים בגופנו. חומצות שומן אומגה 3 מספקות תוצאות אנטי דלקתיות. התזונה האמריקאית הרווחת מביאה ליחס של כמעט 1:40 עם יותר מדי חומצות שומן אומגה 6 ומעט מדי אומגה 3. היחס צריך להיות קרוב יותר ליחס של 1: 1 או 1: 2 – כלומר להוריד את הצריכה של אומגה 6 ולהעלות את הצריכה של אומגה 3. נטילת אומגה Q, המכילה חומצות שומן אומגה 3 מדי יום, היא דרך יעילה להגברת המוצרים האנטי-דלקתיים הטבעיים בגוף ולהחזרה של הדברים לאיזון.

CoQ10 אחראי ליותר מ 90% מייצור האנרגיה בכל תא בגוף. עם זאת, בתאים הדורשים ייצור אנרגיה גבוה יותר, כמו שריר הלב, יש רמות מספקות של CoQ10 חיוני. מכיוון שרמות ה- CoQ10 יורדות עם הגיל, חשוב להתחיל להשלים את התזונה עם CoQ10 כדי לשמור על הבריאות הכללית, ובמיוחד של הלב. הוספת אומגה Q לתוספי האופטימלס היא דרך נהדרת לספק את כל החומרים המזינים החיוניים הדרושים לתמיכה בבריאות הלב שלך.

אנו רואים את השילוב של אומגה Q יחד עם ה- Optimals כמשהו שכולם צריכים לשקול לקחת כדי לקבל מספיק חומרים מזינים לגוף. Biopro Q הוא נהדר לאותם אנשים שרוצים למקסם את רמות ה- CoQ10 בגופם. CoQ10 הוא נוגד חמצון חזק, עם זאת, הוא גם אחראי ליותר מ- 90% מייצור האנרגיה בכל תא בגוף. האומגה Q נותנת CoQ10 במידה מספקת לאדם שנמצא במצב בריאותי טוב ורוצה ליהנות מרמות החיוניות ש- CoQ10 מספק לגוף. עם זאת, אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לתוספת CoQ10, הוספה של Biopro Q היא האפשרות הטובה ביותר.

שמונים אחוז מהאוכלוסייה אוכלים מזון שיש בו מעט מדי חומצות שומן אומגה 3 וחשוב שהם ישלימו את התזונה עם אומגה Q. עם זאת, אם אתם אוכלים תזונה עשירה בדגי מים קרים ובמקורות אחרים של חומצות שומן אומגה 3, אולי אתם לא צריכים לקחת את האומגה Q. עוד דבר שחשוב לנו להזכיר הוא את המרכיב המועיל הנוסף באומגה Q הנקרא CoQ10, שהוא חומר מזין שעוזר לבריאות הלב, המוח ומערכת החיסון. גם אומגה Q וגם Biopro Q (שמכיל גם CoQ10) הן אפשרויות שיכולות להבטיח שגופכם יקבל רמות נאותות של CoQ10.

מוצרים מומלצים נוספים

שווה לקרוא גם על השייקים הנפלאים שיעזרו לך לרדת במשקל וגם לשמור על משקל מאוזן

שווה להכיר את הטיפות הטבעיות שיעזרו לך לרדת במשקל וגם לשמור על משקל מאוזן לאורך זמן

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותקבלו חדשות, הטבות ועדכונים

leaf
תודה על הרשמתך